POLITYKA PRYWATNOŚCI


 1. Informacje ogólne
  1. Firma [CARRE Nieruchomości WWW] zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności serwisu carre.pl. Każdego Użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie serwisu carre.pl/mailer/polityka_prywatnosci.php.
  2. Żadne wprowadzane zmiany nie wpływają na następującą zasadę: [CARRE Nieruchomości WWW] nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników serwisu carre.pl
  3. Jeśli nie zgadzają się Państwo z jakimkolwiek punktem Polityki Prywatności serwisu carre.pl, prosimy nie odwiedzać serwisu, ani nie korzystać z usług oferowanych przez serwis.
 2. Dane osobowe
  1. W czasie korzystania z serwisu carre.pl możecie Państwo zostać poproszeni o podanie pewnych danych osobowych, będzie to przede wszystkim prośba o imię i adres e-mail. Dane te będą niezbędne do prawidłowego korzystania z usług serwisu carre.pl i nie podanie ich uniemożliwi korzystanie z określonej usługi.
 3. Zamawianie usług
  1. Zamawianie usług oferowanych przez serwis carre.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką.
 4. Bezpłatne artykuły, sondaże, raporty, informacje o nowych ofertach i inne
  1. Skorzystanie z darmowych np. informacji o nowych ofertach czy artykułów serwisu carre.pl wymaga obowiązkowego podania adresu e-mail oraz imienia i ewentualnie nazwiska. Dane te znajdą się na liście mailingowej serwisu carre.pl, dzięki nim będziemy mogli wysyłać Państwu, np. informacje o nowych ofertach nieruchomości znajdujących się w serwisie.
 5. Niezapowiedziane wiadomości
  1. Firma [CARRE Nieruchomości WWW] zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości do osób, które podały swoje dane i zgodziły się przez to z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości nTeam rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu carre.pl i jego usług (np. o wprowadzanych zmianach) oraz niekomercyjne listy (takie jak np. życzenia świąteczne czy komentarze).
 6. Wyłączenie odpowiedzialności
  1. Firma [CARRE Nieruchomości WWW] nie bierze na siebie odpowiedzialności, jeżeli dane zawarte w ofertach będą odbiegać od stanu rzeczywistego lub będą nieaktualne w trakcie wyświetlania ich w serwisie. Firma [CARRE Nieruchomości WWW] w takich przypadkach nie ponosi odpowiedzialności, jednak dokłada wszelkich starań, by wyżej wymienione sytuacje nie zdarzały się.
  2. Firma [CARRE Nieruchomości WWW] nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone w serwisie carre.pl reklamy. Odwiedzający serwis odpowiadając na reklamę powinien być ostrożny chcąc skorzystać z usług/produktów danej Firmy. Wprawdzie firma [CARRE Nieruchomości WWW] przykłada dużą wagę do tego, by Reklamodawcy, którzy publikują w serwisie carre.pl swoje reklamy byli wiarygodni, jednak nie może odpowiadać za ich czyny.