+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski
(Symbol CAR02174) LOKAL na WYNAJEMSZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokale biurowe w samym centrum Szczecina.
W budynku znajdują się powierzchnie biurowe typu open space oraz studia biurowe. Układ pięter w standardzie open space ( od ok. 800 m2 do 1100 m2 na piętrze ) pozwala na wygodne dzielenie powierzchni na mniejsze, niezależne części według potrzeby klienta, zapewniając komfort pracy nawet kilku najemcom na jednym piętrze. Wszystkie pomieszczenia mają zapewniony wygodny i niezakłócony dostęp do części wspólnych. Studia to kompaktowe lokale biurowe o powierzchni od 58 m2 do 90 m2 z loggiami oraz wysokim standardem wykończenia, gotowe do wynajęcia.
W kondygnacji podziemnej i parterowej umieszczony został plac parkingowy mieszczący 113 miejsc postojowych. Dodatkowo na zewnętrznym placu znajdzie się 30 miejsc postojowych. Koszt najmu 50 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne.
Polecam !!

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR02174
Piętro
parter
Liczba pięter
6
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
4 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
80 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY
Typ lokalu/umiejscowienie
BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2016
Standard
PODWYŻSZONY
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Okres płatności (il.miesięcy)
36

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Arkadiusz Gasztka

Zapytaj o ofertę