+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski
(Symbol CAR02268) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKOBYLANKA,

Atrakcyjny teren pod inwestycję! Działka przy drodze ekspresowej S10 Szczecin- Stargard Szczeciński w kształcie prostokąta o szerokości 56 m i długości 112 m.
Wydane warunki zabudowy pod zabudowę produkcyjno-składową. Powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki,wysokośc ścian do 10 m od poziomu terenu. Teren jest bardzo korzystnie zlokalizowany przy drodze ekspresowej nr S10, zaledwie 10 km (10 minut) od autostrady A6 i drogi ekspresowej S3 co zapewnia doskonałą komunikację w kierunku zachodnim z portem w Szczecinie i za pośrednictwem autostrady A6 z zachodnią granicą Polski, natomiast w kierunku wschodnim w stronę Bydgoszczy z siecią dróg krajowych, bliska odległość do Portu Lotniczego w Goleniowie.
Korzystna lokalizacja również ze względu na położenie w powiecie stargardzkim, który stwarza sprzyjające warunki dla przedsiębiorczości i rozwoju firm. M.in. Poprzez stworzenie specjalnej strefy ekonomicznej oraz wspieraniu rynku pracy. Tereny cieszą zainteresowaniem ze strony inwestorów. Na terenach powstały m.in. baza logistyczna NETTO (w bezpośrednim sąsiedztwie), fabryka opon Bridgestone, firma zajmująca się montażem urządzeń przeładunkowych Cargotec.
Oferta godna polecenia ze względu na atrakcyjną lokalizację, przeznaczenie (baza logistyczna, magazyn, zakład produkcyjno - usługowy itp.) oraz przystępną cenę. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych działek.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR02268
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
439 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Cena (EUR)
110 166 €
Cena negocjowana
Powiat
STARGARDZKI
Gmina
KOBYLANKA
Miejscowość
KOBYLANKA
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Pow. działki
6 274 m2
Szerokość działki (mb.)
115
Kształt działki
TRAPEZ
Zagospodarowanie działki
BRAK
Rodzaj działki
PRZEMYSŁOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA, ASFALTOWA DOJAZD TIR
Dostępne sieci
KANAL.DESZCZ., WODOC. KOMUNALNY, EN. ELEKTR., TELEFON
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Arkadiusz Gasztka

Zapytaj o ofertę