+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184763) DZIAŁKA na SPRZEDAŻStargard, Zarzecze
Działka inwestycyjna w Stargardzie.
Działka inwestycyjna w Stargardzie położona w dzielnicy Zarzecze przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie o powierzchni 818 m2. Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 24 m i długości 34 m. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem jako śródmiejski teren mieszkaniowy z zabudową pierzejową w ciągu ulicy, wysokość zabudowy od 3 do 4 kondygnacji naziemnych ( czwarta wyłącznie w dachu ), lecz nie więcej niż 15,5 m, dachy płaskie z gzymsem, dopuszcza się pokrycie dachami dwuspadowymi o kącie pochylenia połaci od 38 do 45 stopni, maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy PZ = 0,60, maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy IZ=2,20, minimalny wskaźnik powierzchni niezabudowanej TZ=0,20. Dostępne media prąd, gaz, woda, kanalizacja. Podana cena jest kwotą netto należy doliczyć 23% VAT.
Doskonała oferta dla dewelopera.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184763
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
360 000 PLN
Cena za m2
440 PLN
Powiat
stargardzki
Gmina
Stargard
Miejscowość
Stargard
Dzielnica - osiedle
Zarzecze
Powierzchnia działki
818 m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
34
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę