+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184770) DZIAŁKA na SPRZEDAŻWołczkowo,
Wołczkowo działka przy lesie pod zabudowę rezydencyjną.
Działka w Wołczkowie położona bezpośrednio przy lesie z przeznaczeniem pod zabudowę rezydencyjną, o powierzchni 3001 m2. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z niezbędną infrastrukturą techniczną, maksymalna powierzchnia zabudowy 10%, szerokość elewacji frontowej budynku 16m ÷ 24m, dach dwuspadowy lub wielospadowy, wysokość głównej kalenicy dachu 7m ÷ 10m od poziomu terenu. Działka uzbrojona, na działce prąd, gaz, woda, kanalizacja, wybudowany hydrant. Dojazd do działki drogą z kostki grafitowej, wjazd na teren zamykany szlabanem na pilota.
Działka od strony zachodniej graniczy bezpośrednio z lasem, doskonała lokalizacja dla ceniących ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu przyrody, idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, aktywny wypoczynek, do jeziora Głębokie 10 min jazdy rowerem. Dojazd do centrum Szczecina w 15 min jazdy samochodem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184770
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
935 000 PLN
Cena za m2
312 PLN
Powiat
policki
Gmina
DOBRA
Miejscowość
Wołczkowo
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowy
Działka uzbrojona
Powierzchnia działki
3 001 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ULICA OSIEDLOWA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Arkadiusz Gasztka

Zapytaj o ofertę