+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184807) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPyrzyce,
Działka w Pyrzycach pow. 950 m2.
Działka w Pyrzycach położona przy ul. Lipiańskiej o powierzchni 950 m2, w kształcie prostokąta o szerokości ok. 20m i długości ok. 47m. Wjazd od strony zachodniej, dla terenu wydany plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z możliwością usług związanych z obsługą ludności, maksymalna wysokość zabudowy 10 m, dopuszcza się obiekty dwukondygnacyjne, w tym jedną kondygnację w poddaszu, maksymalna powierzchnia zabudowy 25% dla zabudowy mieszkalnej i mieszkalnej z funkcją usługową wbudowaną i 35% dla zabudowy mieszkalnej z funkcją usługową zlokalizowaną w odrębnym obiekcie.
Dostępne media prąd i gaz, wydane zgody na podłączenie. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184807
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
85 000 PLN
Cena za m2
89 PLN
Powiat
pyrzycki
Gmina
Pyrzyce
Miejscowość
Pyrzyce
Powierzchnia działki
950 m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
47
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę