+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184817) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGoleniów,
Działka w Goleniowie.
Działka budowlana w Goleniowie położona przy ul. Kolorowej o powierzchni 1613 m2. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym, maksymalna powierzchnia zabudowy 35%, maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy 8,5m, dach stromy wielospadowy z czytelną kalenicą. Dostępne wszystkie media ( prąd, woda, kanalizacja, gaz ). Kształt działki w formie trójkąta, przy najdłuższym boku płynie strumyk z czysta wodą, co daje możliwość zrobienia oczka wodnego lub stawu. Działka położona na osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu las.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184817
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
360 000 PLN
Cena za m2
223 PLN
Powiat
goleniowski
Gmina
Goleniów
Miejscowość
Goleniów
Ulica
Kolorowa
Budynki w sąsiedztwie
WOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki
1 613 m2
Kształt działki
TRÓJKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę