+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184833) MIESZKANIE na SPRZEDAŻSZCZECIN, JASNE BŁONIA
Mieszkanie na Jasnych Błoniach.

Lokata kapitału, gotowa inwestycja.
Świetna inwestycja w dobrym punkcie  miasta Szczecina przy ul. Piotra Skargi.  Idealna lokalizacja dla osób studiujących i pracujących, zaledwie 5 min pieszo od zajezdni autobusowej, rynku Manhattan, 5 min pieszo od Jasnych Błoni, parku Kasprowicza, jeziora Rusałka.
Mieszkanie wynajmowane już 5 lat.  Mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę zarządzającą.  Przychód z najmu  przy pełnym obłożeniu to ok 5 400 PLN minus obsługa firmy zarządzające daje zysk ok.4500/mc.
W mieszkaniu jest 9 pokoi ( 8 jednoosobowych ,jeden dwuosobowy) kuchnia oraz łazienka a także dodatkowe pomieszczenie wc i dodatkowe pomieszczenie z prysznicem. Wynajmowane jest długoterminowo, ale nadaje się  również na najem krótkoterminowy.
Lokal znajduje się na II piętrze . Kamienica zadbana, zamontowane kamery. W opłatach (970 zł)do wspólnoty zawiera się oprócz FR itp również  zaliczka za wodę i śmieci.
W 2014 roku mieszkanie przeszło generalny remont,  Ogrzewanie jest gazowe . Każdy pokój w pełni wyposażony w niezbędne meble a całe mieszkanie wyposażone w  sprzęt AGD  oraz rzeczy niezbędne najemcom do codziennego funkcjonowania tj. sztućce, garnki, patelnie, szklanki, naczynia. Przy kupnie nowy właściciel przejmie mieszkanie  z wyposażeniem.
W mieszkaniu jest duży balkon, przynależy piwnica.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184833
Stan budynku
DOBRY
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
678 000 PLN
Cena za m2
5 136 PLN
Cena w EURO
138 021 €
Cena negocjowana
Opłaty dodatkowe
970 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
JASNE BŁONIA
Powierzchnia całkowita
132 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Standard
DOBRY
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba pokoi
9
Piętro
2
Liczba pięter
3
Ilość poziomów
1
Źródło c.w.
OLEJOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Czy jest KW
Balkon
Czynsz administracyjny
970 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Arkadiusz Gasztka

Zapytaj o ofertę