+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjski
(Symbol CAR184837) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKołczewo,
Działka na wyspie Wolin w Kołczewie przy polu golfowym.
Działka na wyspie Wolin w miejscowości Kołczewo o powierzchni 2506 m2 w kształcie prostokąta o szerokości ok. 23 m i długości ok. 108m. Działka położona na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego,pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, maksymalna powierzchnia zabudowy 10%, maksymalna wysokość zabudowy 7 m w tym poddasze użytkowe. Wjazd od strony południowo-wschodniej. W pobliżu działki las.
Kołczewo to miejscowość położona ok. 3 km od morza, 1 km od pola golfowego Amber Baltic, w niedużej odległości Międzyzdroje, Międzywodzie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR184837
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
248 000 PLN
Cena za m2
99 PLN
Powiat
kamieński
Gmina
Wolin
Miejscowość
Kołczewo
Powierzchnia działki
2 506 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę