+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski
(Symbol CAR2622) HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻPobierowo,
Pensjonat w Pobierowie.
Oferta sprzedaży działającego pensjonatu w Pobierowie. Budynek zlokalizowany jest 50 m od plaży przy głównej ulicy Pobierowa w drugiej linii zabudowy. Usytuowanie budynku zapewnia doskonałą lokalizację ze względu na bliskość do plaży oraz centrum a jednocześnie ciszę w otoczeniu zieleni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony na usługi turystyczne.
Obecni właściciele w 2007 r. przeprowadzili inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalno- pensjonatowego o powierzchni 700 mkw składającego się z 30 pokoi dla gości, zapleczem socjalnym oraz parkingiem dla 16 samochodów. Każdy pokój jest w pełni wyposażony z łazienką, z wyjątkiem czterech pokoi na poddaszu, posiada również balkon. Budynek wybudowany oraz wykończony jest z wysokiej jakości materiałów. Obecny stan budynku jest bardzo dobry a standard podwyższony. Wszystkie stropy oraz schody są wylewane (żelbeton), stolarka okienna z PCV, drzwiowa wewnętrzna i zewnętrzna-  drewniana, dach kryty dachówką ceramiczną, balkony z balustradami ze stali, korytarze i schody wykończone wysokiej jakości gresem, balustrady ze stali, jedno z pomieszczeń części socjalnej przeznaczone jest na recepcję i biuro. W piwnicy urządzono kotłownię oraz część magazynową. Instalacje w budynku: wodna, kanalizacyjna, elektryczna, wentylacja mechaniczna i grawitacyjna, centralnego ogrzewania zasilanego z pieca gazowego, telewizja kablowa w każdym pokoju oraz alarmowa. Kondygnacja -1 zapewnia możliwość urządzenia SPA dla gości (sauny, jakuzzi, gabinet masażu). W 2017 r. w budynku przeprowadzono remont, w każdym pokoju na podłodze położono gres wysokiej jakości, w łazienkach nowa glazura i terakota oraz armatura. Pokoje są w pełni umeblowane (łóżka, szafa, biurko, TV). Hol i korytarze również wykończone wysokiej jakości gresem. Cały budynek w klimacie przytulnym i domowym, co zostało szczególnie docenione w opiniach gości.
Dojazd do posesji drogą dla jedynie trzech działek, co zapewnia ciszę i spokój. Działka jest ogrodzona i w pełni zagospodarowana, wyposażona w pełną infrastrukturę z nasadzeniami zieleni dekoracyjnej i parkingiem utwardzonym polbrukiem. 
Funkcjonalność pomieszczeń oraz ich wykończenie oraz fakt, że każdy pokój posiada łazienkę i balkon stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla lokalnych usług turystycznych. Działka zapewnia miejsca parkingowe dla gości, co bardzo podnosi jakość świadczonych usług. Położenie budynku natomiast ma ogromny wpływ na atrakcyjność całej nieruchomości. 
Podana cena jest kwotą netto należy doliczyć 23% VAT.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR2622
Liczba pięter
2
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 400 000 PLN
Cena za m2
6 493 PLN
Miejscowość
Pobierowo
Powierzchnia całkowita
678 m2
Powierzchnia działki
695 m2
Powierzchnia użytkowa
580 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Rok budowy
2007
Standard
DOBRY
Ilość kondygnacji
3
Liczba pomieszczeń
31
Źródło c.w.
OLEJOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnica
PODPIWNICZONY
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Czy jest KW
Balkon
Stan budynku
DOBRY
Dotychczasowe użytkowanie
REKREACYJNO-TURYSTYCZNE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę