+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski
(Symbol CAR01044) DOM na SPRZEDAŻGADOM,
Oferta sprzedaży XVIII-to wiecznego zespołu pałacowo- parkowego. Obiekt oddalony jest zaledwie 12 km od trasy Szczecin- Świnoujście i 3 km od miejscowości Golczewo, do najbliższej nadmorskiej miejscowości jest 25km. Obiekt znajduje się przy głównej drodze trasy turystycznej znad morza. Do Pałacu przylega 6 hektarowy park ze wspaniałym zabytkowym drzewostanem, alejami i trzema stawami. Budynek jest po remoncie, wymienione są okna, instalacje (wodna, kanalizacyjna, elektryczna), wszystkie grzejniki, w 2008 roku założony został nowy piec dwufunkcyjny firmy Buderus, wszystkie ściany mają nowe tynki, elewacja zewnętrzna została w całości naprawiona i pomalowana. W budynku jest 16 poki- sypialni, każdy ma swoją łazienkę, w tym dwa apartamenty z łazienkami po około 45 mkw.
Na parterze znajduje się duża sala o powierzchni 100 mkw z pięknym kominkiem wykonanym z granitu, z pomieszczenia jest bezpośrednie wejście do oranżerii oraz profesjonalnie wyposażonej kuchni wraz z zapleczem kuchennym. Pomieszczenie wykorzystywane może być jako sala restauracyjna. Bezpośrednio do sali przylegają dwie mniejsze po około 40 mkw. Z jednej z nich jest wyjście na taras i ogród, w obu wykonane zostały bardzo oryginalne kominki z czerwonej cegły. We wszystkich salach zachowały się jeszcze oryginalne dębowe parkiety i stolarka drzwiowa ze zdobieniami. Z oryginalnej stolarki zachowały się jeszcze schody na piętro. Dwa holle wejściowe wyłożone są granitem. Na parterze znajdują się jeszcze: cztery pokoje mieszkalne, dwie toalety, kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym oraz zejście do piwnicy.
Na piętrze znajduje się 12 pokoi mieszkalnych z przestronnym hollem. Jeden z pokoi ma wyjście na taras, dwa pokoje to duże apartamenty z łazienkami, w których zamontowano wanny narożnikowe i kabiny prysznicowe, łazienki mają okna, z jednego z pokoi jest wyjście na wieżę.
Obiekt idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej w postaci domu weselnego, domu spokojnej starości lub hotelu. Istnieje możliwość dobudowania dodatkowego skrzydła na około 16-20 pokoi.

Istnieje możliwość dokupienia budynków gospodarczych o powierzchni zabudowy 3866 m2, usytuowanych na działce o powierzchni 43836 m2.
Oferta idealna pod inwestycję, gospodarstwo agroturystyczne, hotel.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR01044
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
2 000 000 PLN
Cena za m2
1 667 PLN
Cena w EURO
727 747 €
Cena negocjowana
Miejscowość
GADOM
Powierzchnia całkowita
1 200 m2
Powierzchnia działki
60 000 m2
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA, STARE DRZEWA, KRZEWY I DRZEWA, OCZKO WODNE
Powierzchnia użytkowa
800 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY, DWOREK/PAŁAC
Rok budowy
PRZEDWOJENNE
Standard
PO REMONCIE
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj stropu
DREWNIANE
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba WC
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pokoi
20
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, KOMINEK
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje
INTERNETOWA, KOMINEK, 220/380, KANALIZACJA, ALARMOWA, GAZOWA, TELEFONICZNA
Linia telefoniczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Podłączona kanalizacja
Internet
Alarm
Rodzaj okien
DREWNIANE NOWY TYP, PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
DWUSPADOWY
Rodzaj ogrodzenia
CZĘŚCIOWE
Kominek
Balkon
Taras

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik-Strojny

Zapytaj o ofertę