+48 602 676 362, biuro@carre.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski
(Symbol CAR01046) OBIEKT na SPRZEDAŻGADOM,
Oferta sprzedaży XVIII-to wiecznego zespołu pałacowo- parkowego. Obiekt oddalony jest zaledwie 12 km od trasy Szczecin- Świnoujście i 3 km od miejscowości Golczewo, do najbliższej nadmorskiej miejscowości jest 25km. Obiekt znajduje się przy głównej drodze trasy turystycznej znad morza. Do Pałacu przylega 6 hektarowy park ze wspaniałym zabytkowym drzewostanem, alejami i trzema stawami. Budynek jest po remoncie, wymienione są okna, instalacje (wodna, kanalizacyjna, elektryczna), wszystkie grzejniki, w 2008 roku założony został nowy piec dwufunkcyjny firmy Buderus, wszystkie ściany mają nowe tynki, elewacja zewnętrzna została w całości naprawiona i pomalowana. W budynku jest 16 poki- sypialni, każdy ma swoją łazienkę, w tym dwa apartamenty z łazienkami po około 45 mkw.
Na parterze znajduje się duża sala o powierzchni 100 mkw z pięknym kominkiem wykonanym z granitu, z pomieszczenia jest bezpośrednie wejście do oranżerii oraz profesjonalnie wyposażonej kuchni wraz z zapleczem kuchennym. Pomieszczenie wykorzystywane może być jako sala restauracyjna. Bezpośrednio do sali przylegają dwie mniejsze po około 40 mkw. Z jednej z nich jest wyjście na taras i ogród, w obu wykonane zostały bardzo oryginalne kominki z czerwonej cegły. We wszystkich salach zachowały się jeszcze oryginalne dębowe parkiety i stolarka drzwiowa ze zdobieniami. Z oryginalnej stolarki zachowały się jeszcze schody na piętro. Dwa holle wejściowe wyłożone są granitem. Na parterze znajdują się jeszcze: cztery pokoje mieszkalne, dwie toalety, kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym oraz zejście do piwnicy.
Na piętrze znajduje się 12 pokoi mieszkalnych z przestronnym hollem. Jeden z pokoi ma wyjście na taras, dwa pokoje to duże apartamenty z łazienkami, w których zamontowano wanny narożnikowe i kabiny prysznicowe, łazienki mają okna, z jednego z pokoi jest wyjście na wieżę.
Obiekt idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej w postaci domu weselnego, domu spokojnej starości lub hotelu. Istnieje możliwość dobudowania dodatkowego skrzydła na około 16-20 pokoi.

Istnieje możliwość dokupienia budynków gospodarczych o powierzchni zabudowy 3866 m2, usytuowanych na działce o powierzchni 43836 m2.
Oferta idealna pod inwestycję, gospodarstwo agroturystyczne, hotel.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAR01046
Typ nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
2 900 000 PLN
Cena za m2
2 417 PLN
Cena (EUR)
727 747 €
Cena negocjowana
Miejscowość
GADOM
Pow. całkowita
1 200 m2
Pow. działki
60 000 m2
Pow. użytkowa
800 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj obiektu
DWOREK/PAŁAC
Rok budowy
PRZEDWOJENNE
Standard
PO REMONCIE
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba WC
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Ilość kondygnacji
3
Liczba pomieszczeń
26
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY, ZASOBNIK WODY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, KOMINEK
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w budynku
INTERNETOWA, KANALIZACJA, ALARMOWA, GAZOWA, 220/380., TELEFONICZNA
Linia telefoniczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Podłączona kanalizacja
Internet
Alarm
Rodzaj okien
DREWNIANE NOWY TYP, PCV
Rodzaj ogrodzenia
CZĘŚCIOWE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Borowik

Zapytaj o ofertę